Robotika

kaspars

Skolotājs Kaspars

Mūsu mērķis ir radīt interesi par eksaktajām zinātnēm jau no mazotnes. Mūsu nodarbībās bērni caur spēli uzzina robotikas un STEM pamatus. Mūsu robotikas iekārtas nodrošina lielu daudzveidību, tās parāda dažādus robotu veidus un dažādus to pielietojumus. Tā iepazīstina bērnus ar sensoru pielietojumu, dod ieskatu programmēšanas pamatos, kā arī parāda jau sarežģītākus robotikas pielietojumus sākot no dejojošiem cilvēkveidīgajiem robotiem, zirnekļiem beidzot ar dažādiem zīmēšanas robotiem un pat iepazīstina jau ar 3D pasauli!

Lego robotika

Dainis

Skolotājs Dainis

Robotika ar LEGO ir mehānismu veidošana no LEGO konstruktoriem. Šie konstruktori ir izveidoti tā, lai bērni ar tiem darbojoties ne tikai spēlētos un izklaidētos, bet arī apgūtu apkārtējo pasauli. LEGO robotika attīstīta domāšanu, loģiku, palīdz izprast matemātiku, dabaszinības, fiziku un datormācību. Robotikas nodarbībās bērni sadarbojas, sacenšas prezentē, fantazē un izgudro. Atbilstoši vecumam un iepriekšējai pieredzei var izvēlēties darboties ar LEGO WeDo vai LEGO mindstorms konstruktoriem.

Keramika

Aiva

Skolotāja Aiva

Keramikas pulciņā bērniem būs iespēja pilnveidot zināšanas par latviešu tautas tradīcijām un mākslu, apgūt zināšanas, izkopt spējas un prasmes darbā ar keramikas materiāliem. Šājā pulciņā tiek radīti priekšnoteikumi pozitīvas, radošas un harmoniskas personības attīstībai.

Mākslas studija

Santa

Skolotāja Santa

Mākslas studija veido un attīsta bērnos tēlaino domāšanu. Kopā pilnveidosim zināšanas un prasmes krāsu un formas  izpratnē, kā arī ļausim sev saprast, ka apkārt ir tik daudz skaistu un noderīgu lietu, ko var izmantot skaistu darbu izveidē. Veidosim savu darbiņu izstādes, lai tās radītu lepnumu mūsu sirsniņās un prieku vecākiem un citiem skatītājiem.

Angļu valoda

Laima

Skolotāja Laima

Angļu valoda pirmsskolēniem. Skolotāja piedāvā apgūt angļu valodu pēc savas īpaši izstrādātas programmas. Programma „Happy Child” ar mūziku, kustībām un rotaļām ļauj bērniem apgūt angļu valodu jautrā, interaktīvā vidē. Bērniem jau no 2 gadu vecuma ir iespēja apgūt angļu valodas pirmsākumus ar mūzikas un kustību palīdzību, kas atbilst starptautiskiem angļu valodas apguves standartiem.

Bērnu joga

Bildes_darbnica

Skolotāja Barbara

Prieks, kustība, sociālo prasmju attīstība, apzinātība (mindfulness), emocionālā labsajūta (t.sk. Heartfulness – garīgā sevis apzināšanās), iekšējs miers un gandarījums par savām spējām… Jogas nodarbībās bērni iemācās labāk atpazīt savas emocijas un tās pārvaldīt, spēj izprast savu nemieru, biežo aizkaitinājumu un neapmierinatību. Mūsu bērni taču ir kā sietiņi, caur kuriem plūst ļoti dažādotas emocijas – no apžilbinosa prieka līdz dziļam aizvainojumam, pārdzīvojumiem. Viņi ir īsti iekšējo pārdomu kaleidoskopi un to visu bērnam nākas piedzīvot ikdienā. Nodarbībās mēs kustamies, stiprinām sevi (asanas, stiepšanās un koordinācijas vingrojumi un pozas), izmantojam lielās bumbas, elastīgās lentas, spilvenus un segas, u.c. materiālus. Daudz strādājam ar pareizu elpošanu (pranajama bērniem), sadarbojamies un paļaujamies viens uz otru (acro/pāru joga), spēlējam spēles, ļoti bieži meditējam.

Zumba

flera

Skolotāja Flēra

Programma Zumba® Kids + Kids Jr. tāpat kā Zumba® Fitness ļauj tās dalībniekiem ne tikai apgūt jaunas dejas dažādos pasaules mūzikas ritmos, bet arī, pateicoties mūzikas ritmu dažādībai un to izcelsmes vietām, iepazīt katru no ritmiem, atpazīt tos, vienlaikus uzzinot par to vēsturi un caur deju apceļot pasauli.  Zumba® Kids + Kids Jr. ietver arī spēles, kas ļauj attīstīt fiziskās spējas, koordināciju, iztēli un radošumu, vienlaikus ļaujot bērniem strādāt kopīgi, veidojot komandas darbu.