Uldis Mīderis
Biedrības MāruGuns darba organizēšana & Brīvās Māras skolas vadības un attīstības lietas.
Inga Mīdere
Biedrības MāruGuns darba organizēšana & Brīvās Māras skolas ideja, uzņemšana, administratīvie un finanšu jautājumi.
Ailita Jakubovska
Biedrības MāruGuns projektu koordinēšana & Brīvās Māras skolas idejas realizācija, skolotāju apmācība, skolas pedagoģiskā procesa organizācija un kvalitātes jautājumi.
Ieva Lāmane
Biedrības MāruGuns lietvedība & Brīvās Māras skolas administratīvie un lietvedības jautājumi.
uldis1
DSC_0507-90
ailita1
ievalamane
Elīna Tauriņa
Brīvās Māras skolas vecāku saimes koordinators, atbalsta pasākumu un veselības jautājumu organizators.
Agnese Meiere-Dzintare
Brīvās Māras skolas metodiskais darbs skolā, pedagoģiskais darbs ar skolas saimes bērniem – matemātika, latviešu valoda, literatūra.
Mārīte Ogorodnikova
Brīvās Māras skolas pedagoģiskais darbs ar skolas saimes bērniem – vizuālā māksla, informātika, mājturība.

Iveta Ķērpe

Brīvās Māras skolas metodiskais darbs pirmsskolā, pedagoģiskais darbs ar skolas saimes bērniem – dabaszinības, sociālās zinības, ētika.
elina
agnese2
marite

Viktorija Jefimova

Brīvās Māras skolas pedagoģiskais darbs – krievu valoda skolas saimes bērniem un speciālais pedagogs.

Evija Martuša

Brīvās Māras skolas metodiskais darbs, pedagoģiskais darbs – angļu valoda  pirmsskolas saimes bērniem un skolas saimes bērniem.

Ilze Brante

Brīvās Māras skolas pedagoģiskais darbs ar skolas saimes bērniem  –  amatniecība.
Kristaps Šeļegovskis
Brīvās Māras skolas pedagoģiskais darbs – sporta skolotājs.
vika
evija
20150831_152423
kristaps3
Judīte Saliņa
Brīvās Māras skolas pedagoģiskais darbs ar pirmsskolas saimes bērniem.

Elita Galiņa
Brīvās Māras skolas pedagoģiskais darbs ar pirmsskolas saimes bērniem.

Julgī Stalte

Latviskās dzīvesziņas skolas vadītāja.
Muzicēšana ar tautas mūzikas instrumentiem, folklora un Saules gada rita gadskārtas svētku organizēšana.

Ieva Svētiņa

Brīvās Māras skolas mūzikas instrumentu spēle – ģitāra, kokle, ansamblis, mūzika pirmsskolas saimēm.
judite
elita